Kalendarz wpisów
Maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Dentysta NFZ w Pyrzycach jest niejeden
    W gabinetach dentystycznych pracuje wiele osób. Są one solidne, dokładne i dbają o pacjentów. Dentysta ma do pomocy asystentkę stomatologiczną, która jest jego nieocenionym wsparciem. Dzisiaj dentystów jest wielu, mają oni cenne rzeczy do zaoferowania, są solidni, rzetelni, pracują na rzecz pacjentów. Na pewno warto o takie usługi dbać. Dentyści mają wiele pracy, są pracowici, […]
    admin - 5 maja 2018
  • Układ oddechowy
    Układ oddechowy jest bardzo rzadko siedzibą pierwotnych nowotworów u dzieci (1% wszystkich guzów). Dla porównania należy tutaj dodać, że między 5-0—59 rokiem życia guzy układu oddechowego stanowią aż 3-0% wszystkich nowotworów.
    admin - 21 września 2017

Alkohol i anatomia

Dowód pamięci za poratowanie nam zdrowia. Żadne ścisłe przepisy nie ustalają ani wielkości dawki, ani też rodzaju alkoholu. Zwyczajowo natomiast za poradę wręczamy 500 g produkcji krajowej, za drobny zabieg – 750 g produkcji krajowej, za poważniejszy zabieg – 1000 g produkcji krajowej albo 750 g produkcji importowanej z krajów socjalistycznych, za bardzo poważny zabieg – 750 g produkcji importowanej z krajów kapitalistycznych albo 1000 g produkcji importowanej z krajów socjalistycznych.

Jeśli dowód pamięci składamy w miejscowości poniżej województwa, to od podanych wyżej ilości odliczamy ćwiartkę. Jeśli dowód pamięci składamy w miastach wydzielonych, to do każdej ilości dodajemy trzy kwiaty, spośród tych, które aktualnie są do nabycia w kwiaciarni (patrz: „Kwiaty”).

Uzasadnienie nieobecności w pracy, nawet do kilku godzin, bez konieczności udowadniania, że lekarz, na którego oczekiwaliśmy, nie przyszedł.

Nauka o kształtach i budowie ciała człowieka, dzięki której możemy bardzo dokładnie określić, co konkretnie w naszej partnerce (partnerze) podoba się nam najbardziej. Ponieważ ilość anatomicznych detali i większych całości, które mogą nas w partnerze (partnerce) zachwycić, jest ogromna, zanim zdecydujemy się na ostateczny wybór, warto się przez chwilę chociaż przyjrzeć i zastanowić. Dzięki temu nie będziemy ciągle wymieniać czego innego i nie spotka nas uzasadniony zarzut: „Raz mówisz, żęto, kiedy indziej, że tamto – tak naprawdę to chyba nic ci się we mnie nie podoba”.

Wybór stałego detalu bądź większej całości, które nas zachwycają, ma jeszcze i tę zaletę, że w momencie kiedy zachwyt tym detalem lub większą całością już się nam trochę znudzi, szybciej i łatwiej będziemy potrafili zachwycić się innym detalem lub większą całością innej partnerki (partnera), podczas gdy w wypadku braku zdecydowania cała sprawa może się niepotrzebnie ciągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *