Kalendarz wpisów
Maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Dentysta NFZ w Pyrzycach jest niejeden
    W gabinetach dentystycznych pracuje wiele osób. Są one solidne, dokładne i dbają o pacjentów. Dentysta ma do pomocy asystentkę stomatologiczną, która jest jego nieocenionym wsparciem. Dzisiaj dentystów jest wielu, mają oni cenne rzeczy do zaoferowania, są solidni, rzetelni, pracują na rzecz pacjentów. Na pewno warto o takie usługi dbać. Dentyści mają wiele pracy, są pracowici, […]
    admin - 5 maja 2018
  • Układ oddechowy
    Układ oddechowy jest bardzo rzadko siedzibą pierwotnych nowotworów u dzieci (1% wszystkich guzów). Dla porównania należy tutaj dodać, że między 5-0—59 rokiem życia guzy układu oddechowego stanowią aż 3-0% wszystkich nowotworów.
    admin - 21 września 2017

Kaszel – dalszy opis

Życzliwie ustosunkowani do referenta, wykorzystujemy kaszel, aby w sposób dyskretny i taktowny zwrócić mu uwagę, że mówi idiotyzmy, które nie tylko ośmieszają go przed salą, bo to jeszcze nie jest najważniejsze, ale, co gorsza, mogą źle do niego usposobić jego przełożonych, kiedy tylko treść jego wystąpienia zostanie im doniesiona, Praktyczne, powszechnie stosowane sposoby kaszlu w tym celu są następujące:

A Kiedy referent wchodzi na grząski grunt, podejmując temat, dając przykłady, bądź wywodząc rozumowanie, które do niczego dobrego doprowadzić go nie może, pokasłujemy w sposób niezbyt głośny, niemniej ciągły, tak aby referent zrozumiał, że nie przeszkadzamy mu dlatego, bo przybyliśmy na zebranie przeziębieni, lecz że go ostrzegamy, ponieważ gada głupstwa.

A Kiedy referent mimo naszych ostrzeżeń brnie dalej, nieuchronnie zbliżając się do idiotycznej pointy, głupich wniosków czy wręcz kretyńskiej decyzji – kaszlemy z maksymalną siłą, na jaką nas tylko stać. Jeśli siedzimy niedaleko referenta lub jeśli audytorium, w którym kaszlemy, nie jest zbyt liczne, zmuszamy w ten sposób przemawiającego do przerywania wystąpienia. Gdyby jednak i po takim ostrzeżeniu referent nadal kontynuował swe głupie przemówienie, najlepiej zrobimy, jeśli pod pretekstem, że nie potrafimy uspokoić kaszlu, opuścimy zebranie. Sytuacja 3: Kaszlemy przeciw mówcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *