frezy do paznokci
Kalendarz wpisów
Grudzień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • Dentysta NFZ w Pyrzycach jest niejeden
    W gabinetach dentystycznych pracuje wiele osób. Są one solidne, dokładne i dbają o pacjentów. Dentysta ma do pomocy asystentkę stomatologiczną, która jest jego nieocenionym wsparciem. Dzisiaj dentystów jest wielu, mają oni cenne rzeczy do zaoferowania, są solidni, rzetelni, pracują na rzecz pacjentów. Na pewno warto o takie usługi dbać. Dentyści mają wiele pracy, są pracowici, […]
    admin - 5 maja 2018
  • Układ oddechowy
    Układ oddechowy jest bardzo rzadko siedzibą pierwotnych nowotworów u dzieci (1% wszystkich guzów). Dla porównania należy tutaj dodać, że między 5-0—59 rokiem życia guzy układu oddechowego stanowią aż 3-0% wszystkich nowotworów.
    admin - 21 września 2017

PSYCHOFIZJOLOGICZNE PROBLEMY SEKSUOLOGII

Psychofizjologia seksualna mężczyzny i kobiety przez długie wieki nie była przedmiotem' badań naukowych. Stąd też informacje, jakie na ten temat posiadamy, pochodzą w dużej mierze z czasów, gdy poszczególni autorzy dokonywali uogólnień i opisywali „prawidłowości” na podstawie jednostkowych, fragmentarycznych obserwacji. W takich warunkach dochodziło do powstawania wielu fałszywych poglądów i przesądów dotyczących różnych funkcji seksualnych poglądy te do dzisiejszego dnia są głęboko zakorzenione w mentalności ludzi i uchodzą za truizmy. Nie trzeba przy tym podkreślać, że w wielu przypadkach leżą one u podłoża wielu nieszczęść osobistych, zaburzeń seksualnych, nerwic i niedostoso- wań małżeńskich. W dobie obecnej w zakresie psychofizjologii seksualnej panuje tak wiele sprzecznych poglądów, zdań i zapatrywań, że niełatwo jest zorientować się, które z nich są naukowo sprawdzone i oparte na przesłankach naukowych, a które podstaw naukowych nie mają. Oddzielenie faktów naukowo sprawdzonych od przesądów ma zasadnicze znaczenie nie tylko dla rzetelnego, naukowego spojrzenia na dziedzinę seksualizmu człowieka, ale i dla tworzenia racjonalnych norm jego zachowania seksualnego norm, które mogą zapewnić prawidłowy i wszechstronny rozwój człowieka w społeczeństwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *