Kalendarz wpisów
Czerwiec 2023
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
  • Dentysta NFZ w Pyrzycach jest niejeden
    W gabinetach dentystycznych pracuje wiele osób. Są one solidne, dokładne i dbają o pacjentów. Dentysta ma do pomocy asystentkę stomatologiczną, która jest jego nieocenionym wsparciem. Dzisiaj dentystów jest wielu, mają oni cenne rzeczy do zaoferowania, są solidni, rzetelni, pracują na rzecz pacjentów. Na pewno warto o takie usługi dbać. Dentyści mają wiele pracy, są pracowici, […]
    admin - 5 maja 2018
  • Układ oddechowy
    Układ oddechowy jest bardzo rzadko siedzibą pierwotnych nowotworów u dzieci (1% wszystkich guzów). Dla porównania należy tutaj dodać, że między 5-0—59 rokiem życia guzy układu oddechowego stanowią aż 3-0% wszystkich nowotworów.
    admin - 21 września 2017

Seks

Zdaniem księgowej, młodsza księgowa, którą przyjmuje główny księgowy na miejsce starszej księgowej, odchodzącej na emeryturę. Potwierdzeniem tego zdania bywa stosunkowo szybkie przeniesienie młodszej księgowej na stanowisko starszej księgowej z pominięciem księgowej. Ale nie jest to regułą! Zdarza się bowiem na przykład, że młodsza księgowa zajmuje miejsce księgowej, jeśli brak starszej księgowej, a dotychczasowa księgowa musi pełnić obowiązki głównego księgowego w związku z zatrzymaniem go do wyjaśnienia, albo też że dyrektor zabiera młodszą księgową do siebie na sekretarkę, aby miał bliżej i nie musiał aż telefonować itd.

Seks grupowy – Dwa albo więcej małżeństw w wielorodzinnym domku campingowym z dykty. Jeżeli sytuacja taka nie tylko żadnej parze nie przeszkadza, ale nawet wpływa podniecająco, to nie zasięgając rady lekarza specjalisty, czy nie jest to przypadkiem szkodliwe dla zdrowia, przyjmujemy ten układ z całym dobrodziejstwem inwentarza. Jeżeli natomiast dla jakiejś pary stan taki byłby krępujący, to są zawsze dwa wyjścia: albo prosić kierownictwo ośrodka o zmianę przeszkadzających nam odgłosów kochanków za ścianą na chrapanie tych, którzy już wszystko mają za sobą, albo włączyć pierwszy program polskiego radia, nadawany przez całą dobę. W tym ostatnim wypadku jednak możemy narazić się na protesty par za ścianą, że wiadomości nadawane co godzinę przez pierwszy program polskiego radia odbierają im w ogóle ochotę na cokolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *