ocynkowana klamra obejma do paneli
Kalendarz wpisów
Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
  • Układ oddechowy
    Układ oddechowy jest bardzo rzadko siedzibą pierwotnych nowotworów u dzieci (1% wszystkich guzów). Dla porównania należy tutaj dodać, że między 5-0—59 rokiem życia guzy układu oddechowego stanowią aż 3-0% wszystkich nowotworów. Przeczytaj też:Obrazy kliniczne toksoplazmozy Obrazy kliniczne toksoplazmozy mogą być różne, nietypowe i dlatego jest ona często nie rozpoznawana. W pierwszym okresie zakażenia toksoplazmoza jest […]
    admin - 21 września 2017
  • Psychofizjologia
    Wahania sprawności psychicznej, uzależnione od pór roku, obserwowane były już od dawna podobnie jak w niektórych schorzeniach stwierdza się obniżenie sprawności psychicznej na wiosnę i jesienią. Według sprawozdania Federalnego Ministerstwa Komunikacji (RFN) z lutego 1974 r. na 1 381 000 wypadków drogowych w 1972 roku największa ich. ilość miała miejsce w maju (123 500) i […]
    admin - 13 sierpnia 2017

Alkohol i anatomia

Dowód pamięci za poratowanie nam zdrowia. Żadne ścisłe przepisy nie ustalają ani wielkości dawki, ani też rodzaju alkoholu. Zwyczajowo natomiast za poradę wręczamy 500 g produkcji krajowej, za drobny zabieg – 750 g produkcji krajowej, za poważniejszy zabieg – 1000 g produkcji krajowej albo 750 g produkcji importowanej z krajów socjalistycznych, za bardzo poważny zabieg – 750 g produkcji importowanej z krajów kapitalistycznych albo 1000 g produkcji importowanej z krajów socjalistycznych.

Jeśli dowód pamięci składamy w miejscowości poniżej województwa, to od podanych wyżej ilości odliczamy ćwiartkę. Jeśli dowód pamięci składamy w miastach wydzielonych, to do każdej ilości dodajemy trzy kwiaty, spośród tych, które aktualnie są do nabycia w kwiaciarni (patrz: „Kwiaty”).

Uzasadnienie nieobecności w pracy, nawet do kilku godzin, bez konieczności udowadniania, że lekarz, na którego oczekiwaliśmy, nie przyszedł.

Nauka o kształtach i budowie ciała człowieka, dzięki której możemy bardzo dokładnie określić, co konkretnie w naszej partnerce (partnerze) podoba się nam najbardziej. Ponieważ ilość anatomicznych detali i większych całości, które mogą nas w partnerze (partnerce) zachwycić, jest ogromna, zanim zdecydujemy się na ostateczny wybór, warto się przez chwilę chociaż przyjrzeć i zastanowić. Dzięki temu nie będziemy ciągle wymieniać czego innego i nie spotka nas uzasadniony zarzut: „Raz mówisz, żęto, kiedy indziej, że tamto – tak naprawdę to chyba nic ci się we mnie nie podoba”.

Wybór stałego detalu bądź większej całości, które nas zachwycają, ma jeszcze i tę zaletę, że w momencie kiedy zachwyt tym detalem lub większą całością już się nam trochę znudzi, szybciej i łatwiej będziemy potrafili zachwycić się innym detalem lub większą całością innej partnerki (partnera), podczas gdy w wypadku braku zdecydowania cała sprawa może się niepotrzebnie ciągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *